• Doneer nu
  • Zoeken
    Generic filters
    Exact matches only

Contact met [Buddies]

Heb je vragen over [Buddies]? Neem contact op met de volgende personen:

 

 

Regio Noord-West
Noord-Holland | Friesland

Saskia Jansen
SaskiaJ@handicap.nl
06 83 03 94 16 

of  

Assistent regiomanager Friesland: Ineke de Groot
ineke@handicap.nl
06 13 72 88 30

Regio Noord-Oost
Groningen | Drenthe | Zwolle | Deventer | Apeldoorn

Ilse de Zwart
ilse@handicap.nl
06 83 13 94 98 

of  

Assistent regiomanager Groningen: Ineke de Groot
ineke@handicap.nl
06 13 72 88 30 

Regio Midden
Flevoland | Utrecht | Breda | Tilburg

Dominique Graafsma
Dominique@handicap.nl
06 30 17 28 57 

Regio Zuid-Oost
Twente | Gelderland | Den Bosch | Eindhoven | Limburg 

Wendy Ensink
Wendy@handicap.nl
06 83 16 93 31 

Regio Zuid-West
Zuid-Holland | Zeeland | Roosendaal 

Branca Versteeg
Branca@handicap.nl
06 83 01 68 62 

Business Unit manager [Buddies]

De Business Unit manager is de drijfveer achter [Buddies] van HandicapNL en is verantwoordelijk voor het ontwikkelen en uitvoeren van het beleid, fondsenwerving, de aansturing van de organisatie en draagt zorg voor de continuïteit van [Buddies]. 

Marcia van Beek
Marcia@handicap.nl
030 236 37 77 

Programma coördinator

Nanne Hartog
Nanne@handicap.nl
030 236 37 77 

Vertrouwenspersoon

De vertrouwenspersoon is er in principe voor iedereen die aangesloten is bij [Buddies] en kan helpen bij het oplossen van problemen en conflicten. Ook is zij het aanspreekpunt voor vrijwilligers, studenten en Buddies aangesloten bij [Buddies] die te maken hebben met ongewenst gedrag, zoals seksuele intimidatie, pesten, agressie en geweld of discriminatie. 

Esseline McKenzie
e.mckenzie@upcmail.nl
06 33 87 07 06 

 

← Naar de homepage van [Buddies]