• Doneer nu
  • Zoeken
    Generic filters
    Exact matches only

Contact met [Buddies]

Heb je vragen over [Buddies]? Neem dan contact op met de volgende personen. Zij helpen je graag verder!

← Naar de homepage van [Buddies]

 

Business Unit manager [Buddies]

De Business Unit manager is de drijfveer achter [Buddies] van HandicapNL en is verantwoordelijk voor het ontwikkelen en uitvoeren van het beleid, fondsenwerving, de aansturing van de organisatie en draagt zorg voor de continuïteit van [Buddies]. 

Marcia van Beek
Marcia@handicap.nl
030 236 37 77 

 

Programma coördinator

Nanne Hartog
Nanne@handicap.nl

030 236 37 77 

 

Regio Noord-West
Noord-Holland | Friesland

Saskia Jansen
SaskiaJ@handicap.nl
06 83 03 94 16 

of  

Assistent regiomanager Friesland: Ineke de Groot
ineke@handicap.nl
06 13 72 88 30

 

Regio Noord-Oost
Groningen | Drenthe | Zwolle | Deventer | Apeldoorn

Ilse de Zwart
ilse@handicap.nl
06 83 13 94 98 

of  

Assistent regiomanager Groningen: Ineke de Groot
ineke@handicap.nl
06 13 72 88 30 

 

Regio Midden
Flevoland | Utrecht | Breda | Tilburg

Dominique Graafsma
Dominique@handicap.nl
06 30 17 28 57 

 

Regio Zuid-Oost
Twente | Gelderland | Den Bosch | Eindhoven | Limburg 

Wendy Ensink
Wendy@handicap.nl
06 83 16 93 31 

 

Regio Zuid-West
Zuid-Holland | Zeeland | Roosendaal 

Branca Versteeg
Branca@handicap.nl
06 83 01 68 62 

 

Vertrouwenspersoon

Ondervind je problemen of zit je met een vraagstuk waar je zelf niet uitkomt, dan staan de regiomanagers klaar om jou te helpen, zij zijn hiervoor jouw eerste aanspreekpunt. Soms kan het zijn dat je even met een onafhankelijk iemand wilt praten. De vertrouwenspersoon is er in principe voor iedereen die aangesloten is bij [Buddies]. Vind je het moeilijk om je probleem/verhaal te verwoorden of helder te maken, dan kan zij jou daarbij helpen. Ook is zij het aanspreekpunt voor vrijwilligers, studenten en Buddies die te maken hebben met ongewenst gedrag, zoals seksuele intimidatie, pesten, agressie, geweld of discriminatie.

Esseline McKenzie
e.mckenzie@upcmail.nl
06 33 87 07 06