24 september 2021

Relatiemanager Major Donors (Fondsenwerver): 32 – 36 uur per week

Of je nu met een handicap geboren wordt of er op latere leeftijd door een ziekte of ongeval mee geconfronteerd wordt; een handicap heeft grote impact op je leven. Bijna twee miljoen Nederlanders met een handicap ondervinden dit dagelijks. Als je een handicap hebt, verlies je té vaak belangrijke onderdelen van het normale dagelijkse leven terwijl dat niet nodig is. HandicapNL stopt niet tot iedere Nederlander met een handicap een normaal dagelijks leven kan leiden. Iedereen hoort erbij, iedereen gelijke kansen en behandeling! Vanwege uitbreiding van ons team, zoeken wij een ervaren collega die zich hier samen met ons voor hard wil maken.

De functie

Als Relatiemanager Major donors (Fondsenwerver) ben je verantwoordelijk voor de uitvoering en verdere ontwikkeling van onze vernieuwde en ambitieuze fondsenwervingsstrategie, gericht op de major donors. Je richt je niet alleen op het behoud van bestaande gevers, maar bent tevens verantwoordelijk voor de inkomstengroei. Je benadert potentiële donateurs actief en bezoekt én organiseert hiervoor relevante activiteiten en bijeenkomsten. Je bouwt en onderhoudt duurzame relaties, levert waar nodig maatwerk, weet feilloos wanneer de geef-vraag te stellen en je verbindt op de inhoud. Je maakt gebruik van het netwerk van HandicapNL maar weet zeker ook zelfstandig nieuwe partners te interesseren en te binden. Er is een nauwe samenwerking met collega’s van het team Bestedingen & Projecten, de twee relatiemanagers Bedrijven en Bijzondere giften en het managementteam. Je rapporteert aan de Manager Fondsenwerving & Communicatie.

Wie ben jij?

 • Je hebt affiniteit met de doelstellingen en projecten van HandicapNL;
 • Je bent een open, integer persoon met een positieve kijk op het leven;
 • Je hebt een HBO/WO werk- en denkniveau en minimaal vijf jaar aantoonbare ervaring op het gebied van relatiebeheer van de major donors en fondsenwerving;
 • Je bent een relatiebeheerder en netwerker pur sang; ondernemend, proactief, omgevingsbewust en gefocust op het halen van resultaten;
 • Je bezit doorzettingsvermogen en flexibiliteit om met elkaar de gestelde doelen te bereiken;
 • Je bent communicatief sterk en beheerst de Nederlandse taal zowel mondeling als schriftelijk goed;
 • Je zorgt ervoor dat jouw resultaten meetbaar en inzichtelijk zijn in rapportages en werkt actief vanuit onze Salesforce-database;

Dit kan je van ons verwachten:

 • De mogelijkheid om met jouw expertise zichtbaar bij te dragen aan de missie van HandicapNL;
 • Een energieke, informele werksfeer binnen een team dat flexibel opereert vanuit huis en ons kantoor in Odijk, nabij Utrecht;
 • Een aanstelling van 32 – 36 uur per week met een salaris, afhankelijk van ervaring en opleiding, in schaal 10 (CAO Sociaal Werk);
 • Een persoonlijk loopbaanbudget en een vaste eindejaarsuitkering van 8,3%;
 • Wij streven naar zoveel mogelijk diversiteit en inclusie binnen ons team;
 • De aanvraag van een VOG maakt onderdeel uit van ons aannamebeleid.

Enthousiast geworden?

Stuur dan je motivatie en CV vóór 11 oktober a.s. naar vacature@handicap.nl, t.a.v. Marieke van den Hoven, HR manager. Voor meer informatie over de functie kan je contact opnemen met Jeroen van de Koppel, Manager Fondsenwerving & Communicatie, via jeroen@handicap.nl of bel naar (030) 236 37 77.

Géén acquisitie n.a.v. deze vacature